






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha z kolkecie Inspire s hrúbkou približne 2,8 mm a vzormi v praktických farbách je skvelým doplnkom pri zariaďovaní interiéru. PVC podlahy sú vodeodolné (pri správnej inštalácii), poskytujú komfort a eliminujú pocit studenej podlahy pod nohami. Dobre vedú teplo z podlahového vykurovania.▪ Celková hrúbka: 2,8 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,5 kg/m² ▪ Zvuková izolácia: 16 dB ▪ Tepelná vodivosť: 0,09 W / mK ▪ Tepelný odpor: 0,030 m² K/W ▪ Pôvod: Belgicko
| Šírka: | 1 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Inspire |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.2 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 100 cm |

PVC, tmavá, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, dekor betón, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub

PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní

Vinylová


Vinylová, dekor dub, vodeodolná
Dostupné v 2 e-shopoch

Vinylová

Vinylová, dekor dub

Vinylová, dekor dub

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC, svetlá
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub

PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Čalúnený, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní

Drevená, v rustikálnom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
77×90 cm, v tvare vankúša, s poťahom z eko kože
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní