Odporúčame
LED Stmievateľný luster na lanku LED/150W/230V 3000-6500K + diaľkové ovládanie
História cien
- 4. 4. 2026 - 280,5 €
- 24. 11. 2025 - 280,5 €
Popis produktu
Moderný LED luster. Vhodný len do vnútorných priestorov (IP20). Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Dá sa tiež ovládať pomocou bezplatnej aplikácie NEDES Smart. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS. Svietidlo ponúka možnosť plynulého stmievania a zmeny farby svetla. Farebná teplota: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Možnosť zmeny režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Možnosť ovládať viaceré svietidlá jedným ovládačom. Vstavaný úsporný LED zdroj.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Tvar | Atypické |
| Smart | Ano |
| Farba | Sivá |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 150 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 12000 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 830 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 150 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 150 W |
| Series | CORD Nedes |
| Výrobca | NEDES |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo FALCON II LED/108W/230V 3000-6500K pr. 80 cm biele + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 4000K
LED, so závitom E27, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom TRIANGLE LED/20W/230V antracit
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo






































