


















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Lima je kolekcia určená pre najmenších. Koberce majú mäkký a príjemný vlas, sú navrhnuté v pokojných farbách so vzormi inšpirovanými zvieratkami alebo cestovaním. Koberec povzbudí k hre a do detských izieb dodá teplo a útulnosť. Koberce sú tkané zo 100% polypropylénu, spodná časť je vyhotovená z juty. Možno ich použiť na podlahové kúrenie.Parametre:▪ Výška vlasu: 11 mm▪ Celková hmotnosť: 1750g/m2▪ Materiál: 100% Polypropylén▪ Pôvod: Turecko
| Šírka: | 120 cm |
|---|
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Juta, Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekcia | Lima |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×80 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
100 cm, ⌀ 100 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×230 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×220 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
100 cm, ⌀ 100 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×96 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×300 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
1 cm, ⌀ 100 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, hrací
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní