




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžový detský hrací koberec 120x170 cm Clown – Universal
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Typ | Hrací |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén/polyester |
| Výška vlasu | 14 mm |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Váha | 4.08 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Clown |
| Vzor | Štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 243200 body/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 50% polyester/50% polypropylén |
| Farba | Béžová |
| Výrobca | Universal |

160×230 cm, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Klasický, obdĺžnikový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dní
160 cm, ⌀ 160 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 100 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 100 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×130 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre dievča, klasický
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 100 cm, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Pre dievča, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×160 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
160 cm, ⌀ 160 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Cesta, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom