Porovnajte ceny od 57 € do 74,93 € v 2 e-shopoch:
Zelený detský koberec 140x200 cm Play – Ayyildiz Carpets
Rozmery 140×200 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 57 € do 74,93 €:
Popis produktu
Zelený detský koberec 140x200 cm Play – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Farba | Zelená |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polyamid |
| Výška vlasu | 8 mm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 3.36 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Play |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1200 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Protišmykový/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Latex |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyamid |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Podobné produkty

Koberec Play 2911 zelený
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský protišmykový koberec Play ihrisko zelený
80×120 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec protišmykový BAMBINO 9731 futbalové ihrisko, zelený
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BCF FLASH Sky 4001 nebo, hviezdy - sivý
120×160 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec EMILY KIDS 2323A Zajac žltý
140×190 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec KINDER A648A zelený
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Funny mesiac nad oblakmi, ružový / sivý
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec HEARTS kruh Jeans - zelený
Pre chlapca, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Panda Bueno 1389 modrý
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Detský koberec Kids Mačička modrý
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BCF FLASH Sheep 4000 ovca - sivý
120×160 cm, pre chlapca, klasický
Skladom
Koberec PETIT LION LEV sivý
80×150 cm, pre chlapca, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec HEARTS kruh Jeans - sivý
Pre chlapca, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BCF FLASH Hippo 3993 - sivý
140×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Adventure Campo
200×290 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detský koberec Kids Mačička ružový
160×230 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Detský koberec Kids Macko na obláčiku ružový - kruh
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Bubble Kids 1334 sivý
160×225 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Detský koberec Bubble Kids 1316 sivý
160×225 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Detský koberec EMMA 9033 PRINT
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Koberec KRUH PETIT DOLLY sivý
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec STARS kruh - hviezdy ružový / sivý
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec OWLS sovičky žltý
100×100 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec FLANNEL PRINTED JXH-301
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Lima G756A raketa, sivý / žltý kruh
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BCF FLASH Fox 3995 - sivý
120×160 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Koberec JOY Moon sivý / krém
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PLAY Macko hviezdy G4016-1 nebeský
140×190 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec Bambi spiaci dráčik kruh modrý
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Lima E179A orgovánový / sivý
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec Kiddy D068A/1050 sivý
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 6 dní
Koberec PETIT MARINE KOTVA MORE nebeský
160×220 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
24×19 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Antikoro sitko do drezu Metaltex, ø 7,5 cm
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Digitálny budík Flip Click – Gingko
Digitálny, drevený
Skladom
Nástenné zrkadlo v čiernom ráme Styler Paris, 47 x 147 cm
147×47 cm, nástenné, v škandinávskom štýle
Skladom




