



Rozmery 470×200×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 20 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 44,2 cm Farba: Šedá matná Materiál: Lakovaná MDF doska 1 polica Povrch odolný voči UV žiareniu Pre kombináciu so skrinkami série Orio, Rivel
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba korpusu | Šedá matná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Farba pracovnej dosky | Nesúvisiace |
| Typ | Nábytok - nízke skrinky, Závesná |
| Farba čela | Nesúvisiace |
| Šírka (mm) | 200 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Šedá matná |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

Zrkadlová, s nožičkami, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lesklá, s nožičkami, vysoká
Skladom
Zrkadlová, lesklá, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, v modernom štýle, nad práčku
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
Zrkadlová, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom

S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň