






Rozmery 80×40×14 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Larga, závesná otvorená skrinka 80x40x14 cm, biela, S932-084 Skrinka obsahuje 2 otvorené drevotrieskové police. Drevotrieska, z ktorej je skrinka, je certifikovaná FSC MIX CREDIT SGSCH-COC-007574. Výrobca: Cersanit Séria: Larga Typ: závesná otvorená skrinka Výška [mm]: 800 Šírka [mm]: 400 Hĺbka [mm]: 140 Farba: biela Materiál: Drevotrieska Spôsob montáže: z montované Čistá hmotnosť: 6,7 kg Hrubá hmotnosť: 7,7 kg
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 14 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Ean | 5901771007074 |
| Výrobca | Cersanit |
| Šírka (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) | 140 |
| Výška (mm) | 800 |
| Šírka skrinky | 40-49 cm |
| Séria | Cersanit Larga |

90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom