



Rozmery 470×200×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 20 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 44,2 cm Farba: Biela lesklá Materiál: Lakovaná MDF doska 1 polica Povrch odolný voči UV žiareniu Pre kombináciu so skrinkami série Orio, Rivel
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba korpusu | Biela lesklá |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Farba pracovnej dosky | Nesúvisiace |
| Typ | Nábytok - nízke skrinky, Závesná |
| Farba čela | Nesúvisiace |
| Šírka (mm) | 200 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Biela lesklá, Farba korpusu |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

80×40×144 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
180×50×30 cm, matná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
72×60×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
80×20-29×14 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
551×40×44 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
80×40×140 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň

500×200×44 cm, lesklá, s nožičkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, lesklá
Skladom
170×32×25 cm, závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×59×144 cm, zrkadlová, závesná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
551×200×44 cm, závesná, matná
Skladom
72×80×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
55×20-29×20 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
20×17 cm, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
160×35×35 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
163×33×33 cm, závesná, matná
Skladom
80×59×140 cm, závesná, matná
Skladom
Závesná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matná, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
80×60×144 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Lesklá, s nožičkami
Skladom
Matná, z lamina
Skladom