










Rozmery 94×20×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesná doplnková skrinka, nízka otvorená 2x pevne daná drevená polica otočná o 90 ° Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte.
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Nízke |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 20x94x22 cm |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 220 |
| Šírka skrinky | 20-29 cm |
| Séria | Sapho ESPACE |
| Výrobca | Sapho |

170×32×25 cm, závesná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom