


Rozmery 47×300×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 30 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Orech Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Orech |
| Materiál | Drevo |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315466983 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Orech |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
V rustikálnom štýle, matná, v retro štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom

51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom