


Rozmery 47×350×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Orech Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 350 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Orech |
| Materiál | Drevo |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315466990 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Orech |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
Lesklá, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom

S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň