










Rozmery 32×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 31,5 cm Hrúbka: 1,7 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jedného lamela: 13 mm Šírka jedného lamela: 28 mm Rozstup medzi lamelami: 18 mm Množstvo lamelov: 7 Materiál lamelov: MDF lišta + melamínová dyha Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamelov: Plátno Odtieň lamelov: Sivý Farba podkladu: Čierny Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 32 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Odtieň | Šedý |
|---|---|
| Hrúbka | 1,7 mm |
| Povrch | Len |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971449 |
| Šírka (mm) | 315 |
| Výška (mm) | 17 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |
Používateľské recenzie
Prišli poškodené. Poškriabané
Zakúpené v eshope Heavenshop.sk

32×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm, lesklý
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Textil, matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

32×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Skladom
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Textil, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

32×275 cm, textil, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
60×2 cm, textil, štvorcový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
60×2 cm, textil, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň