










Rozmery 315×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 31,5 cm Hrúbka: 1,7 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jedného lamela: 13 mm Šírka jedného lamela: 28 mm Rozstup medzi lamelami: 18 mm Počet lamelov: 7 Materiál lamelov: MDF lišta + melamínová dyha Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamelov: Farba Odtieň lamelov: Biely Farba podkladu: Čierny Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 315 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Typ | Lamelové |
|---|---|
| Odtieň | Biely |
| Hrúbka | 1,7 mm |
| Povrch | Farebný |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971302 |
| Šírka (mm) | 315 |
| Výška (mm) | 17 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |

315×275 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
315×275 cm, lamelový
Na odoslanie o 1 týždeň
Lamelový
SkladomDoprava zadarmo
315×275 cm, lamelový
Na odoslanie o 1 týždeň
Latkový
Skladom
100×200 cm, latkový
Skladom
90×200 cm, lamelový, polohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový, polohovateľný
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, latkový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×200 cm, latkový
Skladom
120×200 cm, lamelový, latkový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, lamelový, latkový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo

80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový, polohovateľný
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, lamelový

140×200 cm, lamelový

80×200 cm, lamelový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo