










Rozmery 32×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 31,5 cm Hrúbka: 1,7 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jedného lamelu: 13 mm Šírka jedného lamelu: 28 mm Odstup medzi lamelmi: 18 mm Počet lamelov: 7 Materiál lamelov: MDF lišta + melamínová dyha Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamelov: Farba Odtieň lamelov: Čierny Farba podkladu: Čierny Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 32 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Typ | Lamelové |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Odtieň | Čierny |
| Hrúbka | 1,7 mm |
| Povrch | Farebný |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971319 |
| Šírka (mm) | 315 |
| Výška (mm) | 17 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |

160×200 cm, latkový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, latkový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo