










Rozmery 32×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 31,5 cm Hrúbka: 1,7 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jedného lamelu: 13 mm Šírka jedného lamelu: 28 mm Medzera medzi lamelami: 18 mm Počet lamel: 7 Materiál lamel: MDF lišta + melamínová fólia Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamel: Dub Odtieň lamel: Strieborný Farba podkladu: Čierna Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 32 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Povrch | Dub |
|---|---|
| Odtieň | Strieborný |
| Hrúbka | 1,7 mm |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971401 |
| Šírka (mm) | 315 |
| Výška (mm) | 17 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |

32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Textil, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

32×275 cm
Skladom
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

32×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
60×2 cm, textil, štvorcový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

32×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
3D, matný
Skladom
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Textil, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Textil, matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový

Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Textil, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
30×275 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
32×275 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň