










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrický lapač hmyzu s UV technológiou. Bez zápachu, pesticídov a škodlivých chemikálií. Mimoriadne tichý a bezpečný. Plocha pokrytia: 10-30 m². Vstavaný vypínač na bočnej strane. Lapač je možné postaviť alebo zavesiť (retiazka súčasťou balenia). Napájací kábel dlhý 1,1 m. Stupeň krytia IP20 - pri použití vonku (balkón, terasa, pergola) sa odporúča umiestniť lapač na suché miesto, kde nepríde do kontaktu s vodou ani s príliš vysokou vlhkosťou.
| Typ | Závesné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 6000 h |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Series | INSECT TRAP Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Solárne, závesné, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solárne, závesné, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Solárne
Na odoslanie o 2 dni
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom

Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, do zeme
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, medené, kovové
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Solárne, do zeme, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 2 dni
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo