Brilagi-LED Kúpeľňové stropné svietidlo FRAME LED/50W/230V 120x30 cm IP44 béžová
-8 %
Zobraziť históriu ceny
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Parametre
Umiestnenie svetlaStropné
Krytie ip44 a  vyššieAno
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja50 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Teplota chromatickosti4000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP44
Celkový svetelný tok5000 lm
TypVonkajšie stropné svietidlo/Stropné svietidlo
FunkcieLED technológia
Ekvivalent klasickej žiarovky345 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja50 W
TvarObdĺžnikový
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoKúpeľňa/Spálňa/Obývačka
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla50 W
SeriesFRAME Brilagi
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Brilagi - LED Kúpeľňové stropné svietidlo FRAME LED/40W/230V 120x30 cm IP44 biela
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED kúpeľňové stropné svietidlo MAYA, 15 W, 230 V, pr. 33 cm, IP44, lesklý chróm
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo VICTOR LED/18W/230V IP44
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Eglo Vinchio nástenné svetlo plast chróm 98502
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Fischer & Honsel Gotland stropné svietidlo do kúpeľne chróm H21174
Skladom
Brilagi - Kúpeľňové stropné svietidlo CLARE 3xE27/24W/230V pr. 40 cm IP54 béžová
Philips - LED Kúpeľňové stropné svietidlo SPRAY LED/12W/230V IP44
Dostupné v 2 e-shopoch
Stropné LED svietidlo Pepe, 1x LED 10w, 4000k, w
Stropné
Na odoslanie o 3 dni
Moderná nástenná lampa do kúpeľne biela IP44 2-svetlá - Bath
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším, priemer
Eglo SIDERNO svetlo nad zrkadlo 60 cm kov chróm 97719
S krytím IP44 a vyšším
Germina LED nočné svetlo do zásuvky 10W - 1000lm - IP44 teplá biela
-11 %
S krytím IP44 a vyšším
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo SELE 3xGU10/30W/230V IP44 strieborná
Aigostar - LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V 6500K pr. 30 cm IP44
Stropné LED svietidlo Shell, 1x LED 40w, 3000-6000k, w
Nástenné, stropné
Na odoslanie o 3 dni
Sada 6 moderných kúpeľňových zapustených bodových svetiel biela - Doku
Moderné kúpeľňové bodové svietidlo biele 3-svetlá IP44 - Ducha
-5 %