Brilagi - LED Kúpeľňové stropné svietidlo FRAME LED/50W/230V 60x60 cm IP44 čierna
Parametre
| Umiestnenie svetla | Stropné |
|---|---|
| Krytie ip44 a vyššie | Ano |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 50 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 5000 lm |
| Typ | Stropné svietidlo/Vonkajšie stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 345 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 50 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Miesto | Kúpeľňa/Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 50 W |