






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 27.60 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Počet svetiel | Viaceré v skupine |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 45 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 3825 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 260 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 45 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Celkový príkon svietidla | 45 W |
| Series | VESTAS Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo