









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Prenosná solárna stolná lampa v elegantnej zelenej farbe. Nabíja sa počas dňa slnečnou energiou alebo rýchlo cez USB-C kábel. Moodmaker™ stmievanie v troch úrovniach pre ideálnu atmosféru. Stupeň ochrany IP44 zaručuje odolnosť voči striekajúcej vode – vhodná do vonkajších priestorov. Navrhnutá dánskym dizajnérskym štúdiom Says Who, v minimalistickom škandinávskom štýle. Výdrž na jedno nabitie: cca 6 hodín pri plnom jase (100 lm), 13 hodín pri strednom (50 lm), 26 hodín pri najnižšom (25 lm). Integrovaná lítium-iónová batéria 18650.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Škandinávsky |
| Typ | Solárna lampa |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia/Solárna technológia/Nabíjacia |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 2 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 2 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 100 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Napätie | 3,7 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 2 W |
| Series | ELMER Nordlux, COUPAR Nordlux |
| Výrobca | Nordlux |

Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, sklenená
Skladom
LED, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo