





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zlepšite si život s inteligentnými produktmi AIGOSTAR. Úspora energie a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, efektívne zlepšenie kvality života a splnenie rôznych potrieb zákazníkov, ktoré si každý spotrebiteľ môže vychutnať vďaka inteligentnému osvetleniu. Použitie vysoko účinného LED svetelného zdroja, dobré podanie farieb, vysoká svietivosť, úspora elektrickej energie a šetrnosť k životnému prostrediu. Možnosť meniť farbu svetla od teplej až po studenú bielu. Funkcia RGB – výber až z 16 miliónov farieb. Ovládanie pomocou aplikácie AigoSmart (pre iOS aj Android). Inteligentný mobilný telefón spárujete so žiarovkou cez Bluetooth. Kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Rgb | Ano |
| Farba | Biela |
| Montážný otvor | 130 mm |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 3 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 780 lm |
| Typ | Podhľadové svietidlo |
| Funkcie | RGB/LED technológia/Inteligentné osvetlenie |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 55 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 9 W |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Hĺbka zapustenia | 26,5 mm |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Počet kusov v balení | 3 |
| Celkový príkon svietidla | 27 W |
| Series | RECESSED Aigostar, RGB CEILING Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

Svetelné reťaze
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Plastové, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Stojace
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, ekologické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, s napätím 230V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, LED pásy
Skladom
RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, plastové, do zásuvky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo