Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED stmievateľný podhľadový panel CAPRI LED/25/36/40W/230V 3000-5700K IP44 60x60
História cien
- 30. 5. 2026 - 58,97 €
- 11. 4. 2026 - 57,21 €
- 5. 2. 2026 - 63,2 €
- 27. 9. 2025 - 59 €
- 7. 9. 2025 - 50,55 €
- 30. 5. 2026 - 54,74 €
- 11. 4. 2026 - 51,22 €
- 5. 2. 2026 - 63,2 €
- 27. 9. 2025 - 59 €
- 7. 9. 2025 - 41,9 €
Popis produktu
LED panel určený na montáž do podhľadu. Ideálne osvetlenie pre kancelárie, konferenčné miestnosti a komerčné priestory, kde je dôležitá vysoká kvalita svetla a nízka spotreba energie. Možnosť nastavenia farebnej teploty - 3000K / 4000K / 5700K. Výkon svietidla je možné zvoliť - 25W / 36W / 40W. Nízky index oslnenia UGR
Parametre
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Príkon zdroja | 36 W/40 W/25 W |
| Max. príkon zdroja | 40 W/36 W/25 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Funkcie | Stmievateľné krokovo/Trafo súčasťou balenia/LED technológia |
| Tvar | Štvorcový |
| Montážný otvor | 575 mm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 360 W |
| Celkový svetelný tok | 5200 lm |
| Miesto | Pracovňa/Kúpeľňa |
| Typ | LED panel podhľadový |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/5700 K/4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Štýl | Ostatné |
| Napätie | 230 V |
| Počet spínacích cyklov | 30000 ON/OFF |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Series | CAPRI Kobi, LED PANEL Kobi |
| Výrobca | Kobi |
Odporúčame

Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm biela+DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové stropné svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm strieborné IP54
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA LED/40W/230V 4000K
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
So studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 120x30 cm čierne + diaľkový ovládač
Kovový, plastový, výška
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela + diaľkový ovládač
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač 5-svetlo - Lejo
S teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED stropné svietidlo FALCON II LED/99W/230V pr. 60 cm čierna +DO
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm čierna+DO
Sklenený, kovový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/12W/230V 6500K pr. 26,3 cm
Plastový, so studeným bielym svetlom
Skladom
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm čierna
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/100W/230V pr. 80 cm Wi-Fi Tuya čierna +DO
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K pr. 40 cm béžové
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/100W/230V pr. 80 cm Wi-Fi Tuya biela + diaľkové ovládanie
Sklenený, kovový, plastový
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA LED/40W/230V 4000K IP40
S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm hnedé + diaľkové ovládanie
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo MESH LED/24W/230V 3000-6500K čierna+DO
Sklenený, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo GLORIA LED/48W/230V 3000-6500K + diaľkové ovládanie
Kovový, drevený, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
BERGE MONTÁŽNY RÁMČEK kľučiek pre LED panely 60x60cm
Kovový, výška, hĺbka
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite WMAT300-15W/CR - LED Stropné svietidlo MARTIN LED/15W/230V IP65 čierna
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Girello
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 3000-6500K priemer 38 cm + DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Kovový, drevený, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/48W/230V priemer 40 cm Wi-Fi Tuya béžové + diaľkový ovládač
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm čierna
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové stropné svietidlo VESTAS LED/18W/230V 3000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo RENE LED/15W/230V IP44 čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED osvetlenie zrkadla do kúpeľne VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 chróm
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

































































