LED podhľadový panel ALGINE LED/40W/230V 60x60 cm 4000K biela
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
TvarŠtvorcový
Montážný otvor575 mm
Hĺbka zapustenia33 mm
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja40 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja40 W
Ekvivalent klasickej žiarovky345 W
Teplota chromatickosti4000 K
Celkový svetelný tok5000 lm
Index podania farieb (cri)80 Ra
Uhol vyžarovania120 °
Priemerná životnosť zdroja50000 h
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla40 W
TypLED panel podhľadový
ŠtýlOstatné
MiestoObývačka/Spálňa/Pracovňa
FunkcieLED technológia
Spôsob montážeVsadené
SeriesALGINE Wojnarowscy, ALGINE
VýrobcaWojnarowscy
Podobné produkty
LED Prisadený/podhľadový panel 2v1 ALGINE LED/40W/230V 60x60 cm 4000K biela
SkladomDoprava zadarmo
Solight WD144 - LED podhľadové svietidlo 24W/230V 3000/4000/6000K priemer 30 cm biela
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Podhľadové svietidlo ATUEL LED/24W/230V 4000K 22x22 cm IP54
Skladom
Akustický panel SATELLITE, závesný, Ø 1170 mm, biela
Akustický panel SATELLITE, závesný, Ø 780 mm, biela
Stropné LED svietidlo Vera, 1x LED 18w, 4000k, w
Na odoslanie o 3 dni
Rabalux 71076 - LED Prisadený panel DAMEK LED/18W/230V 4000K 30x30 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Závesné LED svietidlo Loop, 1x LED 20w, 3000k, w
S teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo biele vrátane LED a stmievača s diaľkovým ovládaním - Liv
Eglo 99606 - LED stropné svietidlo SARGINTO LED/6,3W/230V + LED/5,4W
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Moderné stropné svietidlo oceľ 120 cm vrátane LED 4-stupňové stmievateľné - Liv
Oceľový LED panel 120 cm vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Liv
Stropné LED svietidlo Vera, 1x LED 12w, 4000k, w
Brilo 3823-014 - LED stropné svietidlo SILIN LED/16W/230V pr. 33 cm
-24 %
Skladom
Stropné LED svietidlo Casilla, 1x LED 24w, 4000k, s
LED Stropné svietidlo LED/9W/230V 4200K
Plastový, šírka, výška
BERGE Stropný panel LED 24W CLIO, okrúhly, s pohybovým a súmrakovým senzorom
-7 %
-7 %
Moderný LED panel oceľ 40 cm vrátane LED - Liv
Kovový
4x LED zapustený stropný panel 60x60 40W 4000k
-7 %
Dostupné v 3 e-shopoch
-7 %