Porovnajte ceny od 132 € do 179,29 € v 4 e-shopoch:
Ideal Lux - LED Stmievateľná stolná lampa DIESIS LED/6,5W/230V CRI 90 zlatá
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 132 € do 179,29 €:
História cien
- 21. 5. 2026 - 150 €
- 16. 4. 2025 - 150 €
- 21. 5. 2026 - 150 €
- 16. 4. 2025 - 150 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED moderná stolná lampa. Vhodná do obývacej izby aj spálne. Stmievanie pomocou dotykového stmievacieho ovládača na tele svietidla. Vstavaný LED úsporný zdroj.
Parametre
| Štýl | Moderný, Orientálny |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Na nočný stolík |
| Stmievač | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/Stmievateľné so stmievačom/Dotykové ovládanie |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 20 W |
| Uhol vyžarovania | 30 ° |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Celkový svetelný tok | 280 lm |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 6,5 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stolná lampa |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 6,5 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zástrčky | C |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 6,5 W |
| Series | DIESIS Ideal Lux |
| Výrobca | Ideal Lux |
Podobné produkty

Stolná lampa z ocele nastaviteľná - Parte
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Moderná stolná lampa oceľ bez tienidla - Simplo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Klasická stolná lampa mosadz bez tienidla - Simplo
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Eglo 79754 - LED stolná lampa BERYL LED/7,5W/230V 4000K čierna
LED, zapínaná vypínačom
Skladom
Moderná stolná lampa čierna - Facil
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Klasická stolná lampa mosadz s bielym tienidlom 35 cm - Simplo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Ecolite LU13C-CR-LED Stmievateľná stolná lampa PRIM LED/10W/230V 3000-6000K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa LED/8W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderná stolná lampa čierna s tienidlom z boucle svetlohnedej 35 cm - Simplo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Stolná lampa bronzová nastaviteľná - Parte
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED stolová lampa Solight biela WO37-B
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Moderná stolná lampa čierna s ľanovým tienidlom svetlosivá 35 cm - Simplo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Moderná stolná lampa čierna - Balenco Wazo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - LED stolová lampa MILLA 4xG9/3W/230V čierny chróm/biela
LED, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
SkladomDoprava zadarmo
Klasická stolná lampa mosadz s hnedým tienidlom 35 cm - Simplo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Moderná stolná lampa čierna nastaviteľná - Java
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Stolová lampa mosadz s oválnym zamatovým tienidlom zelená 35 cm - Simplo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Stolová lampa Déluxa LED USB HH2312
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solight LED stolná nabíjacia lampička, 2W, 210lm, 3CCT, čierna, clip
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Moderná stolná lampa čierna vrátane LED s dotykovým stmievačom - Neva
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Bronzová antik stolná lampa v tvare lucerny - 29*25*79 cm / 3*E14
Na písací stôl, v rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stolná lampa čierna nastaviteľná - Parte
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED Stmievateľná dobíjacia stolná lampa LED/2,4W/5V 3000-6000K 1800 mAh chróm
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderná stolná lampa čierna bez tienidla - Simplo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Candellux - Stolná lampa Zumba 41-72078
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Reality Pongo stolová lampa zelená r55831115 RER55831115
Zapínaná vypínačom, platová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilo - LED Flexibilná stolná lampa s klipom TRASNA LED/7,5W/230V čierna
LED, zapínaná vypínačom, so štipcom
Skladom
Inteligentná stolná lampa mosadzná nastaviteľná vrátane wifi GU10 - Jav
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Stolná lampa bronzová s tienidlom bielym 35 cm nastaviteľná - Parte
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Sada 2 čiernych nabíjateľných stolových lámp 40 cm IP54 - Jude
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Stolová lampa bronzová s tienidlom z tmavosivej zamatovej látky 35 cm - Parte
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Stolná lampa čierna s tienidlom bielym 35 cm nastaviteľná - Parte
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne + DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo



