


Plastový záhradný odkladací stolík 39x39 cm Pop – Toomax
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Krajina pôvodu | IT |
| Tvar | Štvorcový |
| Nosnosť | 20 kg |
| Váha | 1 kg |
| Dĺžka | 39 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Kvalita | Basic |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál dosky stola | Plast |
| Výrobca | Toomax |
Používateľské recenzie
Optimálna veľkosť, stabilita stolíka pri státí ...
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Výška, priemer
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
76×160 cm, plážový, bavlnený

24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Kovová, hĺbka
Skladom