Dekoračný vankúš 30x50 cm Maho – douceur d'intérieur
Rozmery 50×30 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,8 €
História cien
- 16. 5. 2026 - 11,8 €
- 19. 4. 2026 - 11,8 €
- 5. 3. 2026 - 11,4 €
- 5. 3. 2026 - 11,1 €
- 20. 2. 2026 - 11,4 €
- 16. 2. 2026 - 13,4 €
- 14. 2. 2026 - 11,4 €
- 28. 1. 2026 - 13,4 €
- 23. 1. 2026 - 11,4 €
- 19. 1. 2026 - 11,66 €
- 8. 12. 2025 - 9,1 €
- 5. 12. 2025 - 11,39 €
- 28. 11. 2025 - 10,72 €
- 16. 11. 2025 - 11,39 €
- 7. 11. 2025 - 12,06 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dekoračný vankúš 30x50 cm Maho – douceur d'intérieur
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
Parametre
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Biela |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Zmes vlákien |
| Funkcia obliečky | Odnímateľný |
| Váha | 0.348 kg |
| Obsahuje výplň | S výplňou |
| Dĺžka | 30 cm |
| Veľkosť vankúša | 30x50 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Maho |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Dizajnový štýl | Boho |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 280 g/m² |
| Starostlivosť | Perte ručne/nevhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 1% vlna/17% bavlna/8% viskóza/1% akryl/4% polyamid/69% polyester |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Podobné produkty

TEMPO-KONDELA OTAVE, vankúš, biela, 45x45
Skladom
Anatomický vankúš VISCO LUXURY 45x75 cm
45×75 cm, anatomický, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný vankúš 50x30 cm Cotton Slub Solid - Tiseco Home Studio
50×30 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
Anatomický vankúš Memory Pur Extra 30x50cm TiaHome
Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Skladom
Anatomický vankúš Memory Aloe Vera 40x60cm TiaHome
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Goldea zdravotný vankúš - rita plus 66 x 42 x 11 cm
Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Skladom
Anatomický vankúšik motýlik
Anatomický, s poťahom z polyesteru, atypický
Na odoslanie o 1 deň
Dekoratívny vankúš 45x45 cm Cuddly - Catherine Lansfield
Skladom
Dekoratívny vankúšik ROMEO HEART 45x45 cm, biely
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný vankúš z umelej kožušiny 45x45 cm Foxy – douceur d'intérieur
45×45 cm, dekoračný, štvorcový
Skladom
Anatomický vankúš Levanduľa 40x61x14 cm EMI
SkladomDoprava zadarmo
Dekoratívny vankúšik ROMEO HEART 45x45 cm, biely
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický vankúš ALOE VERA VISCO 40x60 cm
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický vankúš ALOE VERA VISCO 40x60 cm
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Prešívaný vankúš 40x40 cm
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Anatomický vankúš VISCO 45 x 75 cm
Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Vankúš prešívaný antialergický Aloe Vera EMI, Vankúš 50x70 cm
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ ADIA 45X45 CM KRÉMOVÁ
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Anatomický vankúš Ergo 35x52x10 cm EMI
Anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ SOFIA 50X70 CM BIELA
50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ NALA 3 45X45 CM BIELA
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dormeo Klasický Vankúš Memosan 40x60 cm
40×60 cm, z pamäťovej peny, obdĺžnikový

DEKORAČNÝ VANKÚŠ VELVET28 50X50 CM BIELA
Na odoslanie o 1 deň
VEĽKONOČNÁ DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ RUMP 45X45 CM VZOROVANÁ
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Vankúš 50x70 cm Carbon – Bonami Essentials
50×70 cm, na spanie, jednofarebný
Skladom
DEKORAČNÝ VANKÚŠ VELVET68 (FI) 40 CM BIELA
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Anatomický vankúš 40 x 60 Support EMI
Anatomický, obdĺžnikový
Skladom
Anatomický vankúš levanduľa King 67 x 42 x 12 EMI
67×42 cm, anatomický, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
Vankúš THERMO 70 x 90 cm
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 deň
Vankúš valec veľký 14 x 61 EMI
14×61 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ BONI3 40X40 CM BIELA
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
DEKORAČNÝ VANKÚŠ BUKLA10 45X15 CM KRÉMOVÁ
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ružová detská prikrývka 150x200 cm Soft as a Cloud – Catherine Lansfield
150×200 cm
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Biely/sivý plastový príborník do zásuvky 58,5 x 41,5 cm – Addis
Príborníky do zásuvky, organizéry na kuchynské pomôcky, plastový
Skladom
Fľaša na olej – Wenko
Sklenená, nádoby na olej a ocot, ručná
Skladom






