

Rozmery 45×45 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 7,6 € do 7,7 €:
Materiál Materiál poťahu: 100% polyester Materiál výplne: 100% polyester Farba Biela (dove white) Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Hmotnosť: 0,46 kg Vyhotovenie Snímateľný a pratelný poťah so zapínaním na zips Výplň je súčasťou balenia Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nebieliť Nesušiť v sušičke na bielizeň
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové, Atypické |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Vzor | Bez vzoru |
| Dĺžka | 45 cm |
| Výplňový materiál | 100% polyester |
| Hmotnosť | 0,46 kg |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Anatomický, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie
Skladom

50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
45×75 cm, anatomický, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na spanie, bavlnený
Skladom

Na spanie, antialergický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 deň
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, antialergický

Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň

40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

40×60 cm, s poťahom z polyesteru, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
45×60×110 cm, s úložným priestorom, mramorový
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
43 cm, ⌀ 60 cm, rozkladací, matný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
87×32×30 cm, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom