
Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Taupe zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, v modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Tyrkysová zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Zelená zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, v modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Tyrkysová zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zelená zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zamatová pohovka v terakotovej farbe 225 cm Cube – Bonami Selection
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Sivá zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Taupe zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Tyrkysová zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
Látková, - pravý roh, v modernom štýle, s nízkou opierkou
-15 %1 231 €
1 449 €

Sivá zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
Látková, - pravý roh, v modernom štýle, s nízkou opierkou
-15 %1 231 €
1 449 €

Krémová zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Krémová zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zelená zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Taupe zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Sivá zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Krémová zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, v modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €
Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
Rozmery 70×256×158 cm
Vybraná varianta:Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
História cien
- 20. 5. 2026 - 1 231 €
- 8. 5. 2026 - 1 231 €
- 29. 4. 2026 - 1 449 €
- 24. 4. 2026 - 1 231,7 €
- 21. 4. 2026 - 1 449 €
- 17. 4. 2026 - 1 231,7 €
- 15. 4. 2026 - 1 449 €
- 8. 4. 2026 - 1 231,7 €
- 28. 3. 2026 - 1 449 €
- 24. 3. 2026 - 1 389 €
- 19. 3. 2026 - 1 180,7 €
- 16. 3. 2026 - 1 389 €
- 20. 2. 2026 - 1 121,2 €
- 15. 2. 2026 - 1 055,2 €
- 14. 2. 2026 - 1 121,2 €
- 30. 1. 2026 - 1 118 €
- 23. 1. 2026 - 1 119 €
- 16. 1. 2026 - 1 120 €
- 10. 1. 2026 - 1 121 €
- 5. 12. 2025 - 1 121,15 €
- 5. 11. 2025 - 1 055 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rohová pohovka Cube od značky Bonami Selection je elegantnou rohovou pohovkou, ktorá sa vyznačuje modernou siluetou a zaobleným dizajnom. Jej elegantný vzhľad podčiarkuje zamatové čalúnenie. Vďaka štruktúrovanej forme a veľkorysým proporciám sa stane výrazným prvkom každého interiéru.
Rozmery
| Šírka: | 256 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 158 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Nízka |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Vlastnosti čalúnenia | Vhodné pre domácich miláčikov/znížená horľavosť |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 30 cm |
| Výška podrúčky | 70 cm |
| Výška zadnej opierky | 34 cm |
| Šírka sedadla | 192 cm |
| Hĺbka sedadla | 62 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 2.5 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 125 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 96 cm |
| Nosnosť | 295 kg |
| Váha | 160 kg |
| Veľkosť pohovky | Trojmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Cube |
| Roh a tvar | Ľavý roh/s leňoškou |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 100000 martindale |
| Názov poťahu | Elastron Paris Teja |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Farba | Terakotová |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

Rohová sedacia súprava Hugo mini, Ružová ( Monolith 63 )
100-110×217×160 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Boston III+R+III, béžová (Pagani 23)
105×270 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Morrison mini, růžová (tatum 276)
85-100×215×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
Ružová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ružová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sedacia súprava Katrin, pravá, béžová (monolith 04)
82×240×150 cm, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kožená rohová sedacia súprava MALAGA, pravá, krémová
90-106×245×168 cm, kožená, rozkladacia
SkladomDoprava zadarmo
Sedacia súprava Morrison mini 3, hnedá (soro 28)
85-100×215×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
Kožená rohová sedacia súprava DUBAJ LUX XL, tm. béžová (k-10)
95×280×230 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Adore, hnedá (Element 6)
85-100×215×161 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
ROXY rohová sedacia súprava s taburetom
82×220×150 cm, s taburetom, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 5 os.
Látková, s vysokou opierkou, s vankúšmi
Skladom
Kožená rohová sedacia súprava LOREN II, pravá, béžová (madras - 142 taupe)
237×167 cm, kožená, rozkladacia
SkladomDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Moris II, béžová (AN 6866)
88×254×184 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Optima, Ľavá, tehlová (Matana 08)
88-102×280×210 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia rohová sedacia súprava VIVA Pravá Ružová
98×204×144 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová rozkladacia sedacia súprava na každodenné spanie TAVOLA MINI, žltá (penelope 08), 140
85-102×250 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kožená rohová sedacia súprava LUCIO, pravá, béžová (latte)
90-106×245×168 cm, kožená, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 4 os.
Látková, s vysokou opierkou, s vankúšmi
Skladom
Rohová sedacia súprava Tores, pravá, hnedá (mars 3)
74-90×250×165 cm, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia rohová sedacia súprava Deli model 2 Hnedá
88×201×135 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rohová sedacia súprava na každodenné spanie TAVOLA rozkladacia, žltá (penelope 08), 140
85-102×278 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kožená rohová sedacia súprava LOREN II XL, béžová (madras - 142 taupe)
271×271 cm, kožená, s taburetom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava Morrison XL 3, pravá, béžová (soro 23)
84-97×240×180 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rohová sedacia súprava MALAGA, pravá, béžová (soro 23)
85×280×160 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Harry, pravá, béžová (lincoln 3)
88-102×271×193 cm, s úložným priestorom, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Sedacia súprava Natalia, ľavá, béžová (Inari 23)
95×260×150 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
Rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová sedacia súprava PLAZA - OT, ľavá, lososová (Adore 166 Blossom)
81×259×159 cm, látková, - ľavý roh
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Biely samodržiaci kovový držiak na zubné kefky Film Hook – YAMAZAKI
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
Protišmyková podložka pod koberec 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×10 cm, rovná
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo









