
Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Taupe zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, v modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Tyrkysová zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Zelená zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, v modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Tyrkysová zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zelená zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zamatová pohovka v terakotovej farbe 225 cm Cube – Bonami Selection
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Sivá zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €

Taupe zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Tyrkysová zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
Látková, - pravý roh, v modernom štýle, s nízkou opierkou
-15 %1 231 €
1 449 €

Sivá zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
Látková, - pravý roh, v modernom štýle, s nízkou opierkou
-15 %1 231 €
1 449 €

Krémová zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Krémová zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Zelená zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Taupe zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Sivá zamatová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - ľavý roh, v modernom štýle
-15 %1 231 €
1 449 €

Krémová zamatová pohovka 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, v modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
-15 %849 €
999 €
Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
Rozmery 70×256×158 cm
Vybraná varianta:Zamatová rohová pohovka v terakotovej farbe (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
História cien
- 23. 5. 2026 - 1 231 €
- 8. 5. 2026 - 1 231 €
- 29. 4. 2026 - 1 449 €
- 24. 4. 2026 - 1 231,7 €
- 21. 4. 2026 - 1 449 €
- 17. 4. 2026 - 1 231,7 €
- 15. 4. 2026 - 1 449 €
- 8. 4. 2026 - 1 231,7 €
- 27. 3. 2026 - 1 449 €
- 24. 3. 2026 - 1 389 €
- 19. 3. 2026 - 1 180,7 €
- 16. 3. 2026 - 1 389 €
- 5. 3. 2026 - 1 121,2 €
- 10. 1. 2026 - 1 055 €
- 5. 12. 2025 - 1 121,15 €
- 26. 11. 2025 - 1 002 €
- 5. 11. 2025 - 1 055 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rohová pohovka Cube od značky Bonami Selection je elegantnou rohovou pohovkou, ktorá sa vyznačuje modernou siluetou a zaobleným dizajnom. Jej elegantný vzhľad podčiarkuje zamatové čalúnenie. Vďaka štruktúrovanej forme a veľkorysým proporciám sa stane výrazným prvkom každého interiéru.
Rozmery
| Šírka: | 256 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 158 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Orientácia | Pravá |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Nízka |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Vlastnosti čalúnenia | Znížená horľavosť/vhodné pre domácich miláčikov |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 30 cm |
| Výška podrúčky | 70 cm |
| Výška zadnej opierky | 34 cm |
| Šírka sedadla | 192 cm |
| Hĺbka sedadla | 62 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 2.5 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 125 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 96 cm |
| Nosnosť | 295 kg |
| Váha | 160 kg |
| Veľkosť pohovky | Trojmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Cube |
| Roh a tvar | Pravý roh/s leňoškou |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 100000 martindale |
| Názov poťahu | Elastron Paris Teja |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Farba | Terakotová |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

Rozkladacia rohová sedacia súprava VIVA Pravá Ružová
98×204×144 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Ružová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ružová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 5 os.
Látková, s vysokou opierkou, s vankúšmi
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka Lerio ľavá s rozkladom - svetlo béžová hydrofóbna tkanina Blur 02
90×230×104 cm, rozkladacia, látková
Skladom
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 4 os.
Látková, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Skladom
Rozkladacia rohová sedacia súprava Deli model 2 Hnedá
88×201×135 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 4 os.
Látková, s vysokou opierkou, s vankúšmi
Skladom
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 5 os.
Látková, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Poťah na rohovú sedačku Ektorp
Látková, s nízkou opierkou
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia rohová sedacia súprava Nardo L pravá - béžový plyš Pretty 03
Rozkladacia, látková, - pravý roh
Skladom
Béžová menčestrová rozkladacia rohová pohovka (pravý roh) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Rozkladacia rohová pohovka Orion L
Rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 4 os.
Látková, s vysokou opierkou, s vankúšmi
Skladom
Pohovka Randers grey pravostranná
90×290×95 cm, látková, - pravý roh
Skladom
Rohová rozkladacia sedacia súprava NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 4 os.
Látková, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Skladom
Krémová rozkladacia rohová pohovka MONORA, obojstranná
83×265×89-183 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pohovka Randers grey vľavo
90×290×95 cm, látková, - ľavý roh
Skladom
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Krémová rozkladacia rohová pohovka MONORA, obojstranná
83×265×89-183 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Norsborg poťah na rohovú sedačku - 5 os.
Látková, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Skladom
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Krémovobiela rozkladacia/s úložným priestorom rohová pohovka (ľavý roh) Nanea – Makamii
86×207×148 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pohovka Silkeborg crème white lavostranná
85×305×105 cm, látková, - ľavý roh
Skladom
Pohovka Silkeborg crème white pravostranná
85×305×105 cm, látková, - pravý roh
Skladom
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivý plastový záhradný úložný box Woodys – Toomax
53×78×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom









