




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné svietidlo. Zmena farby svetla pomocou posuvníka na svietidle (3000K / 4000K / 6000K). Vysoký stupeň krytia IP54 zabezpečuje odolnosť voči vode a prachu.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Celkový príkon svietidla | 32 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK06 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 32 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 32 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 225 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Celkový svetelný tok | 3200 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 115 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Series | NIVERA Kobi |
| Výrobca | Kobi |

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový
Skladom


Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





Kovový
Skladom



Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo