









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný LED luster. Vhodný iba do interiérov (IP20). Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Možnosť ovládania aj cez bezplatnú aplikáciu NEDES Smart. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS. Svietidlo umožňuje plynulé stmievanie a zmenu farby svetla. Teplota chromatickosti: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Zmena režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Možnosť ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Tvar | Atypické |
| Smart | Ano |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 125 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 8200 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 570 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 125 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 125 W |
| Series | CORD Nedes, ROUND 125W Nedes |
| Výrobca | NEDES |

LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDo kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, okrúhly
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom