Porovnajte ceny od 97,2 € do 102,51 € v 2 e-shopoch:
Závesné LED svietidlo Gravity, 1x LED 36w, 4000k, b
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 97,2 € do 102,51 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 97,2 €
- 26. 4. 2026 - 97,2 €
- 30. 5. 2026 - 97,2 €
- 26. 4. 2026 - 97,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kolekcia Gravity predstavuje moderné osvetlenie , ktoré spája eleganciu s funkčnosťou . Tento model so štýlovým a nadčasovým dizajnom je ideálnou voľbou pre moderné interiéry , kde vyniknú čierne a zlaté akcenty . Svietidlo Gravity má priemer 400 mm a je vybavené energeticky úspornými LED diódami s výkonom 36W . Poskytuje svetelný tok 2300 lm a vyžaruje neutrálne biele svetlo (4000K) , ktoré vytvára príjemnú a harmonickú atmosféru . V kolekcii Gravity je dostupná aj väčšia verzia s tromi kruhovými svietidlami s priemermi 400 mm, 600 mm a 800 mm , ktoré ponúkajú výkon 108W a svetelný tok 7000 lm . Táto verzia je ideálna pre priestranné interiéry , kde je potrebné silné a rovnomerné osvetlenie. Svietidlá Gravity sú ideálnou voľbou pre rôzne priestory: Obývacia izba – pridáva sofistikovaný a moderný akcent. Jedáleň – zabezpečuje príjemné a rovnomerné osvetlenie. Reprezentatívne priestory – dodáva interiéru luxusný vzhľad. Vyrobené z kvalitného kovu a odolného plastu , svietidlá Gravity kombinujú moderný dizajn, vysokú kvalitu spracovania a dlhú životnosť , čím vytvárajú nadčasový osvetľovací prvok pre každý interiér.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Čierna |
| Výška svietidla | 50-100 cm |
| Šírka svietidla | 40 cm |
| Hĺbka svietidla | 40 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 40 cm |
| Výška tienidla | 4,5 cm |
| Hmotnosť | 1,27 kg |
| Svietivosť | 2300 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693711834 |
| Materiál | Kov, PVC |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 36 W LED |
| Kolekcia | Gravity |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné LED svietidlo Gravity, 3x LED 108w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Doublemoon, 2x LED 30w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Brilagi - LED stmievateľný luster na lanku FALCON II LED/99W/230V pr. 60 cm čierna + DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Lorenzo, 1x LED 35w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED Luster na lanku LED/30W/230V 4000K pr. 60 cm
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Lucero, 1x LED 48w, 4000k, g
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 55W/stmiev. J4309/BR
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Astro, 1x LED 40w, 3000-4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Sfera, 3x biele sklenené tienidlo, b
Do kuchyne, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Galaxia, 3x LED 85w, 3500k, b
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Hoop, 2x LED 51w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentné závesné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED a RGBW - Girello
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Ohio, 1x LED 40w, 3000-6000k, b
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Sash, 1x LED 36w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Škandinávske závesné svietidlo čierne 72 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Circuit
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Asturia, 4x zlaté/transparentné sklenené tienidlo, B
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Capital, 3x čierne kovové tienidlo, (fi 30cm), b
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Studio, 3x drevené/čierne kovové tienidlo, (fi 21cm), b/br
Do kuchyne, drevený, LED
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Ambar, 2x LED 35w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Vienna, 1x biele/čierne textilné tienidlo, (fi 40cm), b
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo čierne s 3-stupňovým stmievaním - Titmus
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne 59cm vrátane LED 3-krokového stmievania - Anello Chandelier
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselné závesné svietidlo čierne so zlatom 2-svetlo - Magnax
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa čierna s hnedým látkovým tienidlom 2-Lights - Bida
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Priemyselné závesné svietidlo čierne so zlatom 3-svetlo - Magnax
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Vaso, 4x grafitové sklenené tienidlo, b
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Reflex, 3x grafitové sklenené tienidlo, b/g
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Giro, 3x LED 30w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniModerný koľajnicový systém čierny s 3 tmavými bronzovými reflektormi 1-fázový - Iconic Lloyd
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmoModerný závesný koľajnicový systém s 6 čiernymi bodovými svetlami 1-fázový GU10 50 mm - Iconic Ruby Honey
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Capital, 2x čierne kovové tienidlo, (fi 46cm), b
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni




