Porovnajte ceny od 14,49 € do 47,14 € v 8 e-shopoch:
SOLIGHT LED vonkajšie nástenné svietidlo TERNI 12W | 3000K | 560lm | IP44, čierne
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 8 e-shopov v cenovom rozpätí od 14,49 € do 47,14 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 4,32 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 21. 5. 2026 - 29,88 €
- 18. 5. 2026 - 29,88 €
- 11. 5. 2026 - 30,01 €
- 7. 5. 2026 - 30,13 €
- 27. 4. 2026 - 29,46 €
- 27. 2. 2026 - 30,86 €
- 20. 2. 2026 - 29,67 €
- 10. 2. 2026 - 30,02 €
- 31. 10. 2025 - 30,99 €
- 10. 9. 2025 - 41,97 €
- 2. 9. 2025 - 36,14 €
- 27. 7. 2025 - 35,23 €
- 10. 6. 2025 - 27,99 €
- 29. 5. 2025 - 28,49 €
- 8. 4. 2025 - 36,64 €
- 21. 5. 2026 - 14,49 €
- 18. 5. 2026 - 14,49 €
- 11. 5. 2026 - 15,49 €
- 7. 5. 2026 - 16,49 €
- 27. 4. 2026 - 18,49 €
- 27. 2. 2026 - 19,9 €
- 20. 2. 2026 - 19,9 €
- 10. 2. 2026 - 19,9 €
- 31. 10. 2025 - 26,99 €
- 10. 9. 2025 - 36,79 €
- 2. 9. 2025 - 24,49 €
- 27. 7. 2025 - 26,99 €
- 10. 6. 2025 - 23,49 €
- 29. 5. 2025 - 24,49 €
- 8. 4. 2025 - 25,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
tERNI design LED osvetlenie svetlo je vhodné na inštaláciu na vonkajšie steny aj do interiéru svietidlo neobsahuje sieťový vypínač spotreba: 12W svetelný tok: 560 lm teplota chromatickosti: 3000K (teplá) životnosť LED: 30.000 hodín uhol svietenia: 120° užitočný svetelný tok pri 120°: 560 lm index podania farieb Ra: >80 Materiál: hliník stupeň ochrany: IP44 (na vonkajšie použitie) napätie: 220-240V AC prevádzková teplota: -20 °C až 50 °C rozmery: 125 x 85 x 135 mm farba: čierna energetická trieda: G
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Biela |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Senzor | Nie |
| Teplota chromatickosti | 3000K |
| Tvar telesa | Obdĺžnikový |
| Stmievateľné | Podľa použitého zdroja |
| Uhol vyžarovania | 120° |
| Príkon | 12W |
| Svetelný tok | 560lm |
| Stupeň pokrytia | IP44 |
| Typ zdroja svetla | LED modul |
| Počet zdrojov | 1 |
| Objímka | LED integrovaný |
| Žiarovka súčasťou | Áno |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť | 30 000 h |
| Typ telesa | Stena |
| Materiál tienidla | Plast |
| Materiál telesa | Hliník |
| Výrobca | SOLIGHT |
Odporúčame

Moderné čierne vonkajšie stojanové svietidlo 80 cm IP44 - Rox
Skladom
Moderná vonkajšia stojaca lampa čierna 65 cm so zásuvkou IP44 - Baleno
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Moderné vonkajšie zemné bodové svetlo oceľ AR70 nastaviteľné IP65 - Delux
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Moderné vonkajšie stropné svietidlo čierne s pohybovým a súmrakovým senzorom IP44 - Rotterdam
Skladom
Moderná vonkajšia stojaca lampa čierna 80 cm so zásuvkou IP44 - Charlois
Stojanové, kovové
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo tmavozelená IP44 - Kansas
Nástenné
Skladom
Moderné záhradné bodové svietidlo čierne vrátane kábla a zástrčky 150 cm 2-svetlá IP65 - Basic
Skladom
Klasická vonkajšia lampa čierna 200 cm 3-svetlá IP44 - Daphne
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Havana Up
Nástenné
Skladom
Moderné vonkajšie svietidlo sivé 35 cm IP65 - Nura
Závesné, plastové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 so senzorom súmraku - Charlois
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Ruben
Nástenné, kovové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna s čidlom súmraku - Rotterdam
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Vonkajšia lampa tmavo sivá 80 cm so zásuvkou IP44 - Malios
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 so sklom - Rotterdam
Nástenné
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Havana Down
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa hrdzavohnedá IP44 - Charlois
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Antická vonkajšia lampa zlatá 3-svetlá IP44 - New Haven
Stojanové, s napätím 230V, plastové
Skladom
Stojaca vonkajšia lampa čierna 45 cm IP44 nastaviteľná 2-svetlo - Duo
Stojanové
Skladom
Klasická vonkajšia lampa s podstavcom čierna IP44 - New Orleans
Skladom
Priemyselné vonkajšie stĺpové svietidlo hrdzavohnedé 30 cm IP44 - Baleno
Do zeme, kovové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna s pohybovým senzorom IP44 - Rotterdam
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Romantická vonkajšia nástenná lampa tmavozelená - London
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Vonkajšie nástenné a stropné svietidlo antické zlato okrúhle IP44 - Noutica
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Moderná nástenná lampa hrdzavohnedá vrátane LED IP54 štvorcová - Evi
Nástenné
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna 2-žiarovková GU10 AR70 IP54 - Baleno
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Moderná vonkajšia lampa biela 45 cm IP65 - Nura
Plastové
Skladom
Moderná vonkajšia nástenná lampa čierna 17,5 cm vrátane LED IP65 - Batt
Nástenné
Skladom
Sada 6 moderných zemných bodových svetiel čierna GU10 50 mm 4-svetelný efekt IP65 - Cellar
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa čierna vrátane LED nastaviteľná - Kamile
Nástenné, plastové
Skladom





