

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
SMD LED reflektor s päticou GU10 prináša vysoko kvalitné LED osvetlenie ako náhradu za halogénový reflektor PAR16. Reflektor so svetelným lúčom 105° Farba svetla 6000K (denná modrá - Day Light) Vysoký počet spínacích cyklov a okamžitý štart Index podania farieb CRI > 80 Prevádzkové napätie 220V-240V Životnosť 30 000 hodín Nízky tepelný výkon Energetická trieda G Nedá sa stmievať Priemer 50mm Dĺžka 57mm Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách. Odporúčané použitie pre hotely, bary, výstavné stánky...
| Farebné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Pätica GU10 |
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Reflektorová |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Stmievateľné | Nie |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Typ reflektora | PAR16/ES50 |
| Príkon | 7W |
| Pätica | GU10 |
| Prevedenie banky | Plastový reflektor |
| Teplota chromatickosti | 6000K |
| Dĺžka | 57mm |
| Uhol vyžarovania | 105° |
| Svetelný tok | 555lm |
| Ekvivalentná náhrada | 45W |
| Životnosť | 30 000 h |
| Tvar žiarovky | Reflektor |
| Výrobca | Diolamp |

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, reflektorová
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, sviečková, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, ekologická
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom