


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obľúbený HP LED reflektor s päticou GU10 prináša vysoko kvalitné LED osvetlenie ako náhradu za halogénový 60W reflektor PAR16. Reflektor s úzkym svetelným lúčom 38° Svietivosť 580lm a farba svetla 4000K studená biela (Cool White) Vysoký počet spínacích cyklov a okamžitý štart Prevádzkové napätie 220V-240V Dlhá životnosť 30 000 hodín Index podania farieb CRI > 80 Nízky tepelný výkon Energetická trieda F Nedá sa stmievať Priemer 50mm Dĺžka 55mm Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách. Odporúčané použitie pre hotely, bary, výstavné stánky...
| Typ pätice | Pätica GU10 |
|---|---|
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K), Denné biele (3500 - 5500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Reflektorová |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Stmievateľné | Nie |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Typ reflektora | PAR16/ES50 |
| Uhol vyžarovania | 38° |
| Teplota chromatickosti | 4000K |
| Príkon | 7W |
| Dĺžka | 55mm |
| Pätica | GU10 |
| Prevedenie banky | Plastový reflektor |
| Svetelný tok | 580lm |
| Ekvivalentná náhrada | 60W |
| Životnosť | 30 000 h |
| Tvar žiarovky | Reflektor |
| Výrobca | Diolamp |

LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, ekologická
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, sviečková, s päticou GU10
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, úsporná, reflektorová
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom