Porovnajte ceny od 35,96 € do 37,29 € v 2 e-shopoch:
SOLIGHT LED vonkajšie nástenné svietidlo TERNI 12W | 3000K | 560lm | IP44 | PIR senzor, čierne
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 35,96 € do 37,29 €:
História cien
- 31. 3. 2026 - 36,63 €
- 20. 2. 2026 - 36,63 €
- 31. 3. 2026 - 35,96 €
- 20. 2. 2026 - 35,96 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
tERNI dizajn LED osvetlenie so senzorom pohybu PIR svetlo je vhodné na inštaláciu na vonkajšie steny aj do interiéru spotreba: 12W svetelný tok: 560 lm teplota chromatickosti: 3000K (teplá) životnosť LED: 30.000 hodín uhol svietenia: 120° nastaviteľný senzor PIR rozsah snímača / uhol detekcie / čas osvetlenia: max. 7 m / 120° / 5s-5 min. užitočný svetelný tok pri 120°: 560 lm index podania farieb Ra: >80 Materiál: hliník stupeň ochrany: IP44 (na vonkajšie použitie) napätie: 220-240V AC prevádzková teplota: -20 °C až 50 °C rozmery: 125 x 85 x 135 mm farba: čierna energetická trieda: G
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Biela |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Teplota chromatickosti | 3000K |
| Tvar telesa | Obdĺžnikový |
| Stmievateľné | Podľa použitého zdroja |
| Uhol vyžarovania | 120° |
| Príkon | 12W |
| Svetelný tok | 560lm |
| Stupeň pokrytia | IP44 |
| Typ zdroja svetla | LED modul |
| Senzor | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Objímka | LED integrovaný |
| Žiarovka súčasťou | Áno |
| Energetická trieda | G |
| Životnosť | 30 000 h |
| Typ telesa | Stena |
| Materiál tienidla | Plast |
| Materiál telesa | Hliník |
| Výrobca | SOLIGHT |
Odporúčame

Priemyselné vonkajšie stĺpové svietidlo hrdzavohnedé 30 cm IP44 - Baleno
Do zeme, kovové
Skladom
Stožiar vonkajšieho svietidla hrdzavohnedý s opálom 80 cm IP44 - Rox
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa starožitné zlato IP44 vrátane snímača pohybu - Daphne
Nástenné, so senzorom pohybu, bronzové
Skladom
Moderné zemné bodové svietidlo čierne GU10 50 mm 2-svetelný efekt IP65 - Cellar
Do zeme
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna 2-žiarovková GU10 AR70 IP54 - Baleno
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Moderné nástenné svietidlo hrdzavo hnedé 22 cm vrátane LED IP65 - Hannah
Nástenné
Skladom
Priemyselná vonkajšia nástenná lampa hrdzavohnedá kužeľová IP44 - Natas
Nástenné, kovové
Skladom
Vonkajšia lampa tmavo sivá 80 cm so zásuvkou IP44 - Malios
Skladom
Moderná vonkajšia lampa biela 25 cm IP65 - Nura
Závesné, plastové
Skladom
Sada 6 moderných vonkajších zemných bodových svetiel oceľ 35 mm nastaviteľné IP65 - Delux
Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Moderné vonkajšie lampášové stĺp z nerezovej ocele 100 cm - Sfera
Stojanové
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna s pohybovým senzorom - Havana IP44
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Sada 2 vonkajších nástenných svietidiel tmavosivá 2-svetlá senzor súmraku - Duo
Nástenné, kovové
Skladom
Priemyselná nástenná lampa hrdzavohnedá IP44 - Shell
Nástenné
Skladom
Sada 2 vonkajších nástenných svietidiel čiernych IP44 so sklom - Rotterdam
Nástenné
Skladom
Moderné vonkajšie zemné bodové svetlo čierne nastaviteľné IP65 - Delux
Do zeme, kovové, plastové
Skladom
BERGE Solárna LED COB lampa s pohybovým čidlom + diaľkový ovládač ORAN 30W
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie nástenné a stropné svietidlo antické zlato oválne IP44 - Noutica
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo hrdzavohnedá IP44 - Kansas
Nástenné
Skladom
Antracitovo šedý stĺpikový svietidlo 80 cm IP44 opál - Rox
Kovové
Skladom
Priemyselná stojaca vonkajšia lampa hrdzavohnedá 65 cm IP44 - Baleno
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Antická vonkajšia lampa zlatá 3-svetlá IP44 - New Haven
Plastové
Skladom
Rustikálne vonkajšie závesné svietidlo tmavosivé IP44 - Kansas grafit
Závesné
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - New Orleans down
Nástenné, kovové
Skladom
SADA 4 solárnych záhradných lámp, LED, BIELA, 10 cm, vodotesná, IP44
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo tmavozelená IP44 - Kansas
Nástenné
Skladom
Moderná vonkajšia nástenná lampa čierna 17,5 cm vrátane LED IP65 - Batt
Nástenné
Skladom
Moderná vonkajšia stojaca lampa čierna 65 cm so zásuvkou IP44 - Baleno
Stojanové
Skladom
BERGE LED bodové svetlo ODYN 200W - 18000lm - 4000K - IP66
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie nástenné a stropné svietidlo antické zlato okrúhle IP44 - Noutica
SkladomNajlepšie produkty od Sterix sk

SOLIGHT Ručné akumulátorové záhradné nožnice
Akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
SOLIGHT Ručná akumulátorová píla, bezuhlíkový motor, lišta 100mm
Ručná, akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
SOLIGHT Náhradné čeľuste pre akumulátorové záhradné nožnice RNZN01
Akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
SOLIGHT Batéria Li-Ion 21V/2Ah RNP100
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
SOLIGHT Ručná akumulátorová píla, 150mm
Ručná, akumulátorová
Skladom





