Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Biele/ružové obliečky na jednolôžko 135x200 cm Disco Cherries Stripes – Catherine Lansfield
Rozmery 135×200 cm
História cien
- 1. 5. 2026 - 17,3 €
- 17. 4. 2026 - 17,3 €
- 20. 3. 2026 - 16,9 €
- 10. 3. 2026 - 17,9 €
- 5. 3. 2026 - 16,9 €
- 5. 3. 2026 - 17 €
- 24. 2. 2026 - 19,9 €
- 20. 2. 2026 - 16,9 €
- 16. 2. 2026 - 19,9 €
- 14. 2. 2026 - 16,9 €
- 28. 1. 2026 - 19,9 €
- 23. 1. 2026 - 16,9 €
- 16. 1. 2026 - 17,31 €
- 10. 1. 2026 - 17,9 €
- 27. 12. 2025 - 16,92 €
- 11. 11. 2025 - 16,9 €
- 7. 11. 2025 - 17,5 €
- 5. 11. 2025 - 17,9 €
- 20. 10. 2025 - 19,9 €
- 20. 10. 2025 - 20 €
- 14. 10. 2025 - 17 €
- 7. 10. 2025 - 19,9 €
- 6. 10. 2025 - 17 €
Popis produktu
Biele/ružové obliečky na jednolôžko 135x200 cm Disco Cherries Stripes – Catherine Lansfield
Rozmery
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Do postieľky, Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Farba | Ružová |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 0.9 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 135x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Disco Cherries |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Zakladací |
| Vzor | Pruhy |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 52% Polyester/48% Bavlna |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Odporúčame

Goldea bavlnené posteľné obliečky - plachetnice 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Žabky
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Obliečky bavlnené Motýle farebné 200x140cm+90x70cm TiaHome
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom s prúžkami 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Aneta béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Rozkvitnutá lúka prírodná
Klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky LUČNÁ ROMANCE na dve postele
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky FLOVINA POLY farebné Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé – Motýliky béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Obliečky z mikrovlákna SPRING BEAR hnedé Rozmer obliečky: 70 x 80 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, so zvieratkami
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky deluxe - akvarelové kvety 140 x 200 a 70 x 90 cm
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
XPOSE® Obliečky do postieľky MINNIE - Flowers 02
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Viktorie
Klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky RUŽIČKY
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky LIGHTHOUSE POLY modré Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky - slovenská lúka 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Čučoriedky prírodné
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea krepové posteľné obliečky - pivonky s textami 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Mariola
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky CATTAMI POLY tmavozelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - čučoriedky s námorníckou modrou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - púpavy so žltou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Bianca béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Jerry Fabrics Obliečky do postieľky ZAJAČIK BING
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Detské obliečky MY LITTLE PONY FRIENDSHIP ružové
Pre dievča, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Svietiace bavlnené obliečky DINO biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na slonovej kosti 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Lesné zvieratká
Klasická, bavlnená
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom































































