Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Hnedé/béžové obliečky na jednolôžko 135x200 cm Angus Highland Cow – Catherine Lansfield
Rozmery 135×200 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 18,5 €
- 8. 5. 2026 - 18,5 €
- 17. 4. 2026 - 17,3 €
- 13. 4. 2026 - 20,4 €
- 5. 3. 2026 - 16,9 €
- 5. 3. 2026 - 17 €
- 24. 2. 2026 - 19,9 €
- 20. 2. 2026 - 16,9 €
- 16. 2. 2026 - 19,9 €
- 14. 2. 2026 - 16,9 €
- 28. 1. 2026 - 19,9 €
- 23. 1. 2026 - 16,9 €
- 16. 1. 2026 - 17,31 €
- 10. 1. 2026 - 17,9 €
- 5. 12. 2025 - 16,92 €
- 28. 11. 2025 - 15,92 €
- 14. 11. 2025 - 16,92 €
- 7. 11. 2025 - 17,91 €
Popis produktu
Hnedé/béžové obliečky na jednolôžko 135x200 cm Angus Highland Cow – Catherine Lansfield
Rozmery
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Do postieľky, Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Béžová |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 0.722 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 135x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Angus Highland Cow |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Zakladací |
| Vzor | Kocky |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Odporúčame

Goldea krepové posteľné obliečky - ružové mašličky 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Obliečky Smajlíci sivé Bavlna 70×90 140x200 cm
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Goldea detské bavlnené obliečky do postieľky - srdiečka na púdrovo ružovom 100 x 135 a 40 x 60 cm
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Jerry Fabrics Obliečky do postieľky LABKOVÁ PATROLA PP553
Do postieľky, pre chlapca, Paw Patrol
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Svietiace bavlnené obliečky BUTTERFLY ružové Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Svietiace bavlnené obliečky DINO biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé - Lesní kamaráti
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Sedmokrásky šedozelené
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Motýliky
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
XPOSE® Obliečky do postieľky MINNIE - Flowers 02
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Aneta béžová
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky LEN
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Francúzske bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA béžové
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Motýliky béžová
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - ružové mašličky s púdrovo ružovou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Dinosaury
Klasická, bavlnená, s dinosaurami
Skladom
Polybavlnené obliečky CATTAMI POLY tmavozelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
140×200 cm, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé - Hviezdna obloha
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Obliečky Levandula Bavlna 2x70x90 2x140x200 cm
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Adeline
Klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky LUČNÁ ROMANCE na dve postele
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Rozkvitnutá lúka prírodná
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Obliečky bavlnené Motýle farebné 200x140cm+90x70cm TiaHome
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Vanessa béžová
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky FIALENKA
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - oranžové/sivé
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
XPOSE® Francúzske bavlnené obliečky ROZKVITNUTÁ LÚKA
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Čučoriedky prírodné
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Obliečky Tuli Bavlna 2x70x90 2x140x200 cm
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
































































