




Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Biele bavlnené detské obliečky na jednolôžko 140x200 cm Guinea Pig – Jerry Fabrics
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Do postieľky, Klasické |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 0.85 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 140x200 |
| Veľkosť vankúša | 70x90 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Animals |
| Zapínanie obliečok | Na zips |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Vzor | S potlačou |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 110 g/m² |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Farebná/biela |
| Výrobca | Jerry Fabrics |

Do postieľky, bavlnená, s dinosaurami
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Silikónová
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Stojaci, s pumpičkou
Skladom
90×90 cm, na plátne, jednodielny

102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom