




Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bielo-modré bavlnené detské obliečky na jednolôžko 140x200 cm Game over – Jerry Fabrics
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Do postieľky, Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Chlapec |
| Materiál | Bavlna |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 0.85 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 140x200 |
| Veľkosť vankúša | 70x90 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Zapínanie obliečok | Na zips |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Vzor | S potlačou |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 110 g/m² |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Biela/modrá |
| Výrobca | Jerry Fabrics |
Používateľské recenzie
Všetko je v poriadku, super farba.

Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
90×120 cm, do postieľky, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×130 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, pre dievča, s motívom prasiatko Peppa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
S motívom prasiatko Peppa, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Frozen, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, z mikroplyšu
Skladom
Klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom

120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×200 cm
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Kovová
Skladom
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

100×135 cm, celoročná
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
76×160 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Príborníky do zásuvky, organizéry na kuchynské pomôcky, plastový
Skladom
Sklenená, nádoby na olej a ocot, ručná
Skladom