Porovnajte ceny od 141 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, krištáľové závesné svietidlo 60cm, 8xE14, G058-CP, zlatá, OSW-08992
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu
Toolight, krištáľové závesné svietidlo 60cm, 8xE14, G058-CP, zlatá, OSW-08992 Technické údaje: Značka: Toolight Typ lampy: Závesný luster Farba: zlatá / priehľadné sklo Materiál: kov, sklo Závit: E14 Počet svetelných bodov: 8 Napätie: sieť ~220V až ~240V Maximálny výkon žiarovky: 40W Priemer tienidla: 60 cm Trieda tesnenia: IP20 Žiarovky nie sú súčasťou balenia
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo, Krištáľ |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Kód výrobcu | OSW-08992 |
| Typ lampy | G058-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Séria svietidiel | Glamour |
| Dĺžka kábla | 450 |
| Materiál konštrukcie | Sklo, kov |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | 8 a viac |
| Použitý závit | E14 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 40W |
| Napájanie | 40W |
| Ean | 5906366011658 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výška (mm) | 370 |
| Výrobca | Toolight |
| Šírka (mm) | 565 |
| Séria | Toolight |
Podobné produkty

Toolight Toolight, krištáľové závesné svietidlo 60cm, 8xE14, G049-CP, zlatá, OSW-08943
Krištáľový, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, závesné svietidlo 60cm, 9xE14, G060-CP, zlatá lesklá, OSW-06384
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo 50cm, 7xE14, G048-CP, zlatá, OSW-08942
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné krištáľové svietidlo 80cm, 12xE14, G061-CP, zlatá, OSW-08995
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
Škandinávske závesné svietidlo hnedé 45 cm - Lina Natural
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Vintage, krištáľové závesné svietidlo 50cm, 7xE14, G062-CP, zlatá, OSW-08997
Krištáľový, do kuchyne, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo 80cm, 12xE14, G053-CP, zlatá, OSW-08947
Krištáľový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, krištáľové závesné svietidlo 50cm, 7xE14, G050-CP, zlatá, OSW-08944
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné svietidlo 50cm, 7xE14, G051-CP, chrómová, OSW-08945
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové svietidlo 40cm, 5xE14, G047-CP, zlatá, OSW-08940
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, závesné svietidlo 1xE27 APP1252-1CP, hnedá-čierna, OSW-40121
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - Krištáľový závesný luster 6xE14 60W 392183, strieborná, OSW-04007
Krištáľový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, krištáľové závesné svietidlo 8xE14, APP1718-CP, zlatá, OSW-04340
Krištáľový, do kuchyne, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, stropné svietidlo 1xE27 APP1322-1CP, prírodná-čierna, OSW-02429
Do kuchyne, drevený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Art Deco závesná lampa zlatá s dúhovým sklom 50cm 8-svetiel - Uvas
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Toolight, Krištáľová stropná lampa APP514-5C 5xE14, chrómová, OSW-00071
Krištáľový, do kuchyne, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Rea, Luster APP1473-CP GOLD, OSW-52101
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Toolight Toolight, závesné svietidlo 1xE27 APP1251-1CP, prírodná, OSW-40120
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo v štýle Art Deco zlaté - Maro
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Skladom
Toolight - Stropné RETRO lanové svietidlo 2xE27 APP419-2CP, hnedá, OSW-05020
Kovový, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Werona 1, 1x čierne/zlaté textilné tienidlo so vzorom, (fi 40cm)
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
LUXERA 62439 - Krištáľový prisadený luster GRANADA 6xE14/40W/230V
Krištáľový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Werona 2, 1x čierne/zlaté textilné tienidlo, (fi 45cm), g
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Werona 2, 1x čierne/zlaté textilné tienidlo, (fi 40cm), g
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, závesné stropné svietidlo 62cm, 8xE14, APP1678-8CP, šedá, OSW-09313
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED stropné osvetlenie 60cm, 24W, 4000K, APP1731-1CP, zlatá, OSW-04342
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, stropné svietidlo 9xE14, EBT016-9CP, chróm, OSW-01231
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Mediolan, 1x čierne/chrómové textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, závesné stropné svietidlo 8xE14, APP1677-8CP, zlatá-hnedá, OSW-09312
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Toolight - Krištáľové stropné svietidlo 9xG9 25W APP781-9C, chrómová, OSW-05099
Krištáľový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Mediolan, 1x čierne/zlaté textilné tienidlo, (fi 35cm)
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentné stropné svietidlo čierne s dymovým sklom vrátane 6 Wifi G9 - Uvas
Do kuchyne, sklenený, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo





