








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, závesné krištáľové svietidlo 80cm, 12xE14, G061-CP, zlatá, OSW-08995 Zlatý glamour luster je elegantný a moderný návrh stropného osvetlenia, ktorý úspešne zdôrazní štýl každého interiéru. Trblietavé kryštály, za ktorými sa skrývajú žiarovky so závitom E14, vytvárajú ľahký a zároveň výrazný vizuálny efekt. Zlatá mriežka chladiča a velúrový kryt kábla dodávajú celku elegantnosť a modernú eleganciu. Svietidlo je vybavené LED závitmi E14, ktoré zaručujú jasné, rovnomerné a energeticky úsporné osvetlenie. Vyžarované svetlo je príjemné na pohľad, prispieva ku každodennému fungovaniu a zároveň vytvára útulnú atmosféru. Je ideálny ako hlavné alebo dekoratívne osvetlenie v obývacej izbe, jedálni alebo hale. Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné / na zavesenie Farba: Zlatá Materiál: kov, sklo Šírka: 80 cm Napätie: 220-240V~; 50-60 Hz Zdroj svetla: žiarovky E14 x12 Výkon: 40W Dĺžka kábla: 45 cm
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Krištáľ |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Kód výrobcu | OSW-08995 |
| Typ lampy | G061-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Séria svietidiel | Glamour |
| Dĺžka kábla | 450 |
| Materiál konštrukcie | Sklo, kov |
| Svetlosť | Nie dotyczy |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | 12 |
| Použitý závit | E14 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 40W |
| Napájanie | 40W |
| Ean | 5906366011689 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 780 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krištáľový, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevený, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, atypický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, s tienidlom
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, atypický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň