






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Značka: Toolight Typ lampy: Závesný luster Farba: Chróm / priehľadné sklo Materiál: Kov, sklo Závit: E14 Počet svetelných bodov: 7 Napätie: 230V Maximálny výkon žiarovky: 40W Priemer tienidla: 50 cm Dĺžka mriežky: cca 10 cm Celková výška svietidla: cca 60 cm (s možnosťou nastavenia kábla) Certifikáty: CE, RoHS ❌ Žiarovka nie je súčasťou balenia.
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Farba | Sivá |
| Kód výrobcu | OSW-08945 |
| Typ lampy | G051-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Séria svietidiel | Glamour |
| Dĺžka kábla | 800 |
| Materiál konštrukcie | Sklo, kov |
| Počet svetelných bodov | 7 |
| Použitý závit | E14 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 40W |
| Napájanie | 40W |
| Ean | 5906366011580 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Krištáľový, do kuchyne, sklenený
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, LED, sklenený
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Krištáľový, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Krištáľový, do kuchyne, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, atypický
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, s tienidlom, atypický
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, atypický
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Krištáľový, do kuchyne, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom

190×90×90 cm, bez vaničky, číri
Skladom
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo

195×100×80 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo

Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň