





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, závesné svietidlo 40cm, 24W, 3000K, LHJ001-CP, zlatá lesklá, OSW-50000 Moderné LED závesné svietidlo s priemerom 40 cm, z hliníka a silikónu, vyžaruje teplé svetlo 3000 K pri spotrebe 24 W. Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Šírka (mm): 400 Výška (mm): 400 Konštrukčný materiál: hliník, plast Farba lampy: zlatá lesklá Výkon: 24 W Farbe svetla: 3000K, teplá Napájanie: sieť ~220V - ~240V
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Kód výrobcu | OSW-50000 |
| Typ lampy | LHJ001-CP 40 cm GOLD |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Maximálny výkon žiarovky | 24W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky , nastavenie sklonu |
| Ean | 5906366013713 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, sklenený
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo