



Rozmery 160×230 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský koberec ELIO KIDS s jednoduchým ale vkusným vzorom bude vyzerať krásne v každej detskej izbe. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje vysokú kvalitu a jednoduché čistenie. Navyše je veľmi príjemný na dotyk.▪ Výška vlasu: 14 mm▪ Celková hmotnosť: Cca 2,00 kg/m2▪ Materiál: 50% polypropylén, 50% polyetyléntereftalát
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Farba | Biela |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Materiál | Polyetyléntereftalát,polypropylén |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | ELIO KIDS |
| Rozmer | 160x230 cm |
| Dĺžka | 230 cm |

120×170 cm, klasický, obdĺžnikový

⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, obdĺžnikový

160×230 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní