
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
-15 %50 €
59 €

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
-10 %95 €
106 €

Krémový detský koberec 200x290 cm Funny Dots – Hanse Home
200×290 cm, klasický, obdĺžnikový
-11 %126 €
142 €

Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový, okrúhly
-12 %57 €
65 €
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 57 € do 75,02 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 10,65 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 24. 5. 2026 - 67,65 €
- 1. 1. 2026 - 67,65 €
- 1. 11. 2025 - 62,33 €
- 25. 10. 2025 - 61,35 €
- 14. 10. 2025 - 61,33 €
- 11. 10. 2025 - 69,88 €
- 24. 5. 2026 - 67,65 €
- 1. 1. 2026 - 67,65 €
- 1. 11. 2025 - 57 €
- 25. 10. 2025 - 55,04 €
- 14. 10. 2025 - 55 €
- 11. 10. 2025 - 64 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
Rozmery
| Priemer: | 160 cm |
|---|
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové, Okrúhle |
| Krajina pôvodu | EG |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.8 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 3.3 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Adventures |
| Vzor | Bodky |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1550 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Iba profesionálne čistenie/utierajte vlhkou handričkou/bodové čistenie/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Latex/polyester/juta |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Farba | Krémová/farebná |
| Výrobca | Hanse Home |
Recenzie
Používateľské recenzie
Veľmi pekný koberec, ideálny do detskej izby. Je plochý, nie je chlpatý, dobre sa vysáva a takmer sa nezašpiní :)
Podobné produkty

Detský koberec Hanse Home Adventures bodky, krémový, viacfarebný kruh
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Hanse Home Adventures bodky, krémový, viacfarebný
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Anime 9396 krém
Hrací, kusový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Anime 9396 krém
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home ADVENTURES RAVI krémový
200×290 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec LIMA C275A krémový kruh
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ELIO KIDS hviezdy
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Lima 9581A krémový / modrý
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec Mara 725 kruh, krémový / béžový
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Mara 715 krémový / béžový
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ELIO KIDS dúha
120×170 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec ELIO KIDS žirafy
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Detský koberec YOYO GD75 biely / oranžový - hviezdičky
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ELIO KIDS žirafa
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec SOFTY KITTY kruh
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home ADVENTURES BLOOMY krémovy / béžový
200×290 cm, hrací, klasický
SkladomDoprava zadarmo
Koberec BABY DU35A FNU svetlomodrý
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec KIDS 2403176N-1
80×150 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Mara 725 krémový / béžový
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Mara 710 krémový / béžový
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home ADVENTURES BLOOMY krémový kruh
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec EMMA 2701 PRINT
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Lucky obláčiky viacfarebné - krém
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec Agnella Isfahan M Sheep popol kruh
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home ADVENTURES RAVI krémový kruh
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec protišmykový SHAPE 3146 Medveď Shaggy - sivý plyš
80×96 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BABY4 popolový / žltý
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LUNA 533744/89944 hviezdy, sivý / krémový
95×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BABY FH65A FNU sivý
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec MELLOW biely / ružový kruh
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home ADVENURES LITTLE ELLIE krémový
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Detský koberec EMMA 2549 PRINT
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Desiatový box na jogurt To Go – Lékué
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom









