
Modrá boxspring posteľ 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-23 %1 138 €
1 469 €

Modrá boxspring posteľ 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-27 %1 046 €
1 429 €

Sivá boxspring posteľ 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-11 %1 147 €
1 294 €

Boxspring posteľ taupe 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
1 189,2 €

Modrá boxspring posteľ 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
1 223,2 €

Boxspring posteľ taupe 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-11 %1 096 €
1 237 €

Béžová boxspring posteľ 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-36 %915 €
1 429 €

Béžová boxspring posteľ 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-11 %1 108 €
1 250 €

Sivá boxspring posteľ 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-15 %1 206,2 €
1 419 €

Béžová boxspring posteľ 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
1 214,7 €

Béžová boxspring posteľ 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
1 223,2 €

Modrá boxspring posteľ 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring, v modernom štýle
-22 %1 123 €
1 439 €
Boxspring posteľ taupe 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
Rozmery 115×160×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 907 €
História cien
- 23. 5. 2026 - 1 189,2 €
- 23. 5. 2026 - 907 €
- 3. 5. 2026 - 1 119 €
- 21. 4. 2026 - 979 €
- 21. 3. 2026 - 1 021 €
- 30. 7. 2025 - 1 419 €
- 25. 7. 2025 - 1 220 €
- 15. 7. 2025 - 1 419 €
- 11. 7. 2025 - 1 220 €
- 20. 6. 2025 - 1 419 €
- 20. 6. 2025 - 1 178 €
- 6. 6. 2025 - 1 419 €
- 23. 5. 2025 - 1 206 €
- 20. 5. 2025 - 1 206,15 €
- 16. 5. 2025 - 1 206 €
- 9. 5. 2025 - 1 248 €
- 9. 5. 2025 - 827 €
- 4. 5. 2025 - 1 419 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnová čalúnená boxspring posteľ je vrátane taštičkového pružinového matraca. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike , ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnická práca, všetko čisto zakryté, laminované dosky s vyššou odolnosťou, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút . Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Súčasťou boxspring postele je 20 cm taštičkový pružinový matrac, ktorý zaistí pohodlie, vyššiu ložnú plochu a jednoduchšie vstávanie. Pružiny sa prispôsobia telu a predĺžia životnosť celej postele.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 115 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené |
| Druh | Boxspring |
| Čalúnenie | Látka |
| Hrúbka matraca | 20 cm |
| Výplň matraca | Taštičkové pružiny/molitan (PUR) |
| Typ čela postele | Hladké |
| Hustota pur peny | 25 kg/m³ |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 3 cm |
| Počet nôh | 8 ks |
| Stredový nosník | Nie |
| Výška čela postele | 59 cm |
| Výška rámu postele | 56 cm |
| Nosnosť | 300 kg |
| Váha | 110 kg |
| Rozmer | 160x200 |
| Dĺžka | 210 cm |
| Vlastnosti matraca | Odnímateľný poťah/obojstranný/zónový/termoregulačný |
| Tvrdosť | Stredne tvrdá |
| Typ matraca | Pružinový |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok/chemické čistenie |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Produktový rad | Olia |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 330 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Matrac je súčasťou | Áno |
| Príslušenstvo | Bez úložného priestoru/s čelom/bez nôh |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 35000 martindale |
| Názov poťahu | Ontario 3 |
| Materiál čalúnenia | Menčester |
| Farba | Taupe |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Odporúčame

Postel SOFIA 180 x 200 cm, dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Posteľ Laura 180 x 200 cm, orech Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, vyvýšená, v modernom štýle
Skladom
Posteľ IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, biela Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
S úložným priestorom, vrátane matraca, z lamina
Skladom
Čalúnená posteľ s úložným priestorom HILTON 140x200 - kašmírová
79×140×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľ Laura 180 x 200 cm, orech Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vyvýšená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
Vrátane matraca, boxspring, vrátane roštu
Skladom
Posteľ Ada 160 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
160×200 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub lanýž II. akosť
Vrátane matraca, v dekore dub, z lamina
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub hľuzovka Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
Rozkladacia, boxspring, vrátane roštu
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ Laura 180 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 160x200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
160×200 cm, drevená, v dekore dub
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 160 x 200 cm, jelša Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v dekore dub, vrátane roštu
Skladom
Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, antracit/biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, čalúnená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 180 x 200 cm, jelša Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vyvýšená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, biela Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vrátane roštu, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ SOFIA 140 x 200 cm, dub artisan Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, biela II. akosť
Vrátane matraca, z lamina, vrátane roštu
Skladom
Čalúnená posteľ boxspring GLORIEN VELVET 180x200 cm sivá Matrac: Matrac Bonell pružinový
98×180×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posteľ Ada 180 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ Laura 180 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
Vrátane matraca, vyvýšená, v dekore dub
Skladom
Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub hľuzovka Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub hľuzovka Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, rozkladacia, boxspring
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, biela Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ SOFIA 140 x 200 cm, dub artisan Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom









