






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 31.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 150 W |
|---|---|
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2125 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 25 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 25 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 25 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, inteligentný
Skladom


Kovový
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom