Porovnajte ceny od 53,9 € do 53,96 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Vaso, 1x biele sklenené tienidlo, (fi 15cm), w
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 53,9 € do 53,96 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 53,9 €
- 27. 4. 2026 - 53,9 €
- 12. 4. 2026 - 53,93 €
- 28. 5. 2026 - 53,9 €
- 27. 4. 2026 - 53,9 €
- 12. 4. 2026 - 53,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Moderné závesné svietidlo zo série VASO spája subtílny dizajn s funkčnosťou a elegantným prevedením. Model s bielym skleneným tienidlom a pevnou kovovou konštrukciou prináša do interiéru svetlosť a jemnosť. Svietidlo vyžaruje príjemné teplé svetlo s farebnou teplotou 3000 K, pričom vďaka uhlu svietenia 120° zabezpečuje rovnomerné osvetlenie miestnosti. Nastaviteľná výška umožňuje prispôsobenie svietidla rôznym priestorom, ako sú obývacie izby , jedálne a spálne . Ľahká a trvácna kovová a sklenená konštrukcia zabezpečuje jednoduchú inštaláciu aj dlhodobú odolnosť. Kolekcia VASO je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú štýlové a harmonické osvetlenie do svojho domova. Na tienidle je otvor, ktorý slúži na odvádzanie prebytočného tepla.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 30-150 cm |
| Šírka svietidla | 15 cm |
| Hĺbka svietidla | 15 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 15 cm |
| Výška tienidla | 17 cm |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Svietivosť | 388 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693714019 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 4 W LED |
| Kolekcia | Vaso |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné svietidlo Karbon, 1x tmavobéžové hliníkové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Vidar, 1x drevené/biele kovové tienidlo, w
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
Luster na lankách NATIA 1xE27/60W/230V, priemer 45 cm, krémový
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Karbon, 1x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo 3D, 1x akrylové tienidlo, ch
LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Tela, 1x ratanové/transaprentné sklenené tienidlo, (fi 20cm), drevo
Drevený, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Liro, 2x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Empoli, 1x LED 55w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Pastelo, 2x béžové kovové tienidlo, o
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Juta, 1x jutové/biele textilné tienidlo, w
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Eglo 94244 - LED závesné svietidlo CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Orbis, 1x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Karbon, 1x béžové kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Beta, 1x zlaté/biele kovové tienidlo, (fi 35cm), w
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Závesná lampa Carera Cromo S
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo biele s bielym tienidlom 50 cm - Combi 1
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
GLOBO 15098 - Závesné svietidlo PYRA 1xE27/60W/230V
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Závesné svietidlo Lucco1, 1x jantárové sklenené tienidlo, g
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo biele - Tuba Small
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Paulmann 79767 - 1xE27/15W Závesné svietidlo na lankách LAVEA 230V biele
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené azúrové stropné svetlo Dany - Ø15 * 151cm
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Capital, 1x biele kovové tienidlo, (fi 32cm), w
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Orientálne závesné svietidlo biele s ratanom 3-svetlo obdĺžnikové - Akira
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
Závesné svietidlo Mint, 1x biele keramické tienidlo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Beta, 1x zlaté/biele kovové tienidlo, (fi 35cm), w/g
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Elegance, 1x textilné tienidlo (výber zo 6 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), g
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Bilo, 1x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Hudson, 1x biele kovové tienidlo, w
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Karbon, 2x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Visby, 1x krémové kovové tienidlo, cr
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovové závesné svietidlo - Ø 18*25 cm
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom




