








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vonkajší dekoračný reťazec s LED žiarovkami. Počet žiaroviek: 10 (E27, ST64, 1W, 50 lm). Farba svetla: 2700K (teplá biela). Vzdialenosť žiaroviek od seba: 100 cm. Dĺžka osvetlenej časti: 10 m. Dĺžka prívodného kábla: 0,9 m. Reťazce sú navzájom prepojiteľné, možnosť pripojenia až 1500W. Žiarovky je možné demontovať a vymeniť. Stupeň ochrany: IP44 (vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie).
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Druh | Svetelné reťaze |
| Príkon zdroja | 1 W |
| Typ zástrčky | E |
| Pätica | E27 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK04 |
| Uhol vyžarovania | 220 ° |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Funkcie | LED technológia |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Počet žiaroviek | 10 |
| Typ | Vonkajšia reťaz |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Celkový svetelný tok | 500 lm |
| Celkový príkon svietidla | 10 W |
| Max. príkon zdroja | 1 W |
| Napätie | 230 V |
| Series | BAJA Kobi, MIMOSA Kobi |
| Výrobca | Kobi |
Používateľské recenzie
Hezké, decentní
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, plastové, solárne
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, solárne, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Do zásuvky, drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové, stojace, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, nástenné
Skladom
RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, plastové, do zásuvky
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, solárne, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo